Як завоювати чоловіка Льва?

Як завоювати чоловіка Льва?

Необхідно мати загальне уявлення про представників цього знака. Незважаючи на красу і чарівність, романтизм і сентиментальність, вони сильні, авторитарні. Для них підпорядкування жінки навіть не обговорюється. Але для люблячої і турботливої обраниці лев здатний зробити все, щоб перетворити її життя на казку.

За такого чоловіка дійсно варто боротися. Чого не варто робити, щоб завоювати лева Щоб завоювати лева вам необхідно дотримуватися певних правил. Йому не сподобається, якщо ви будете ігнорувати його, забувати про нього і його планах, так він вирішить, що вас більше не цікавить, намагатися контролювати його, намагатися вказувати йому, що слід робити, він сам звик командувати і розпоряджатися, намагатися їм маніпулювати будь-яким способом, намагатися зайняти його місце в центрі уваги оточуючих, намагатися знизити його марнославство, його це може ранити, критикувати його дії, слова і вчинки, особливо публічно. Що робити, щоб завоювати лева

Лев обожнює компліменти і тонку лестощі, вони люблять похвалу, але не варто переборщувати, щоб він не запідозрив спробу маніпулювати собою. Льву потрібно дозволити зайняти лідируючі позиції. Необхідно усвідомити він цар і повинен царювати як вдома, так і в суспільстві.

Якщо лева цінують, він готовий зробити справжні подвиги. Льву потрібно слухняність. Для тієї, яка буде йому підкорятися він готовий звернути гори. Якщо лев відчуває, що важливий і потрібний для вас, він зможе стати кращим чоловіком на світі. Оточіть його турботою і увагою.

Радьтеся і погоджуйтеся з ним. Довіряйте йому. Що ще необхідно знати, замислюючись, як завоювати чоловіка лева. Лев розпещений жіночою увагою з юних років. Тому в низці своїх шанувальниць він зверне увагу тільки на яскраву, що запам’ятовується і неодмінно доглянуту жінку.

Займіться собою і лев неодмінно вас помітить. Льву важливо пишатися своєю жінкою. Крім зовнішності для нього важливий і розум майбутньої обраниці.

Не обов’язково, щоб вона була Нобелівським лауреатом, але принаймні освіченою і ерудованою просто зобов’язана бути. Йому не повинно бути за неї соромно в будь-якому суспільстві і в будь-якій ситуації.

Льву набридли надокучливі прихильниці. Він скоріше зверне увагу на ту, яка буде виділятися з усіх прохолодним до нього ставленням.

Як істинному мисливцеві йому стане цікаво завоювати її.

Як завоювати чоловіка Льва?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты