Як освятити хрестик?

Як освятити хрестик?

Для зручності використання цієї сторінки сайту ми створили перелік основних тем які називаються теги, при натисканні на один з тегів перед Вами з’являться всі питання і відповіді з даної теми тобто якщо Вас цікавить що таке Сповідь або як до неї підготуватися в ряду тегів ви натискаєте на слово Сповідь і напевно знайдете відповідь на Ваше запитання. Переконливе прохання задавати питання тільки після того, як Ви перевірили таким чином, чи немає вже готової відповіді.

При відправці питання на сайт просимо Вас вказувати діючі особисті номери телефонів! Підчас на сайт приходять, настільки складні питання, що відповісти на них в рамках цієї рубрики стає неможливим, в таких випадках священики Собору відповідають на питання по телефону або призначають встеч в храмі. :, Питання: Добрий день! 29.

09. 2013 у мене померла мама від раку, вона була дуже віруючою людиною, ходила до церкви, за 3 тижні перед смертю вони повінчалися з батьком, від неї залишився золотий хрестик і медальйон із зображенням Божої Матері. Чи можу я носити все це? Чи це гріх? Чи потрібно висвітлювати?

Спасибі за відповідь! Питання: Доброго дня! Скажіть доньці подарував рідний брат чоловіка новий хрестик з магазину, можна їй носити його? Я чула, що можна носити тільки ті хрестики, які дарують батьки або хресні батьки. Питання: Місяць тому померла мама.

Сестра знайшла її натільний хрестик (правда вона його не носила) і каже що я ПОВИНЕН його взяти собі на пам’ять. Чи можна його носити не освячуючи?

Питання: Доброго дня, скажіть будь ласка, купив хрестик, ось такий http://floomby. ру/s2/XY zWK чи можна його носити? Мені сказали що на можливо не можна, тому що на ньому немає напису «спаси і сохрани» це так? І його потрібно освятити перед тим як носити?

Спасибо. Питання: Доброго дня! Днями знайшла золотий хрестик, що мені з ним робити?

І чи правда, що це погана прикмета? Питання: Доброго времени суток! Мене цікавить таке питання. Хрестили ще маленькою мене, але той хрестик знайти зараз вже не можу.

Днями подарували золотий хрестик на ланцюжку. Як з ним вчинити?

Чи треба освятити? Якщо так, то як? Розкажіть про процедуру. І чи можна це робити зараз (під час посту)? Заздалегідь вдячна

Питання: У мене питання в наступним може вже і задавався, але все ж задам. У мене помер тато і у нього був натільний хрест. Полсе смерті батька мені його передали і сказали що він його як би не носив але був завжди поруч, могул я його тепер носити або для цього потрібна щось зробити?

Підкажіть будь ласка. Питання: Доброго дня! Скажіть будь ласка!

Чи можу я подарувати своєму пятілетніму синові (хрещеному в годик і має свій хрест) свій власний натільний золотий хрестик? Просто мені подарували новий, великий хрестик з ланцюжком! Питання: Здравствуйте.

Мені дістався хрестик від покійної бабусі. Його зняли прямо з трупа. А тепер його ношу я. На своїй ланцюжку, на тілі. Чи можна так?

Питання: Доброго дня, скажіть, чи можна носити хрест померлого родича? Всі поля відмічені (*) повинні бути заповнені.

Як освятити хрестик?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты