Як редагувати PDF-документ?

Як редагувати PDF-документ?

Швидка, гнучка, безпомилкова правка файлів PDF За допомогою Infix PDF Editor ви можете відкривати, редагувати та зберігати файли PDF. Це просто і не займає багато часу: можна змінити текст, шрифти, зображення і пр.

І на відміну від інших PDF-редакторів, Infix працює як звичайний текстовий редактор, і дійсно зручний у використанні. Позбавлення від друкарських помилок: швидке виправлення помилок у файлах PDF. Використання наявних файлів PDF: Економія паперу: Не важливо, який обсяг тексту вам потрібно змінити: одне слово, абзац або цілу сторінку.

Infix єдиний PDF-редактор, який може підстрахувати вас, змінивши форматування і компоновку тексту. Після збереження всі зміни будуть органічно вписуватися в файл. Робота як в текстовому редакторі: Зміна будь-яких елементів: тексту, розміру шрифтів, зображень і пр.

Підтримка порядку в тексті: Копіювання графіки і тексту Пошук і заміна: А також створення PDF на основі будь-якого документа: дуже просто, як вивід на друк Якщо перерахувати тут всі функції, то ця сторінка виявиться найдовшою в Інтернет. Крім того, важлива не довжина списку функцій. Важливо мати можливість зробити те, що вам потрібно. Отже, чому не спробувати?

Хто може використовувати Infix? Якщо ви вмієте працювати в Microsoft Word, то впораєтеся і з Infix. Типові приклади використання: І це тільки початок. Якщо вам потрібно внести зміни в файл PDF, Infix це найкраще рішення.

Infix представлений в трьох версіях, відповідних різним фінансовим можливостям і технічним потребам кожної версії. Також в Infix реалізовані функції, які можуть стати в нагоді, якщо ви працюєте з підготовленими до друку файлами PDF або конвертуєте видрукувані документи, і якщо вам потрібна перекладати документи на інші мови:

Правка розпізнаного тексту. Ви можете виправити текст у файлі PDF, створеному автоматично в результаті сканування надрукованого документа

Набір кольорів CMYK, відповідний промисловим стандартам. Вибрані на екрані кольору в точності переносяться на папір.

Інструменти для перекладу дозволяють експортувати файли PDF в формат XML, перевести їх з використанням власних коштів перекладу і потім імпортувати перекладений текст у файл PDF.

Як редагувати PDF-документ?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты