Як помиритися з дівчиною?

Як помиритися з дівчиною?

Як помиритися з дівчиною? Як помиритися з дівчиною?

Як помиритися з дівчиною? Про мінливість жіночого характеру складаються легенди: з ранку настрій був одне, після обіду на личко опускається хмура хмара. Причини такої раптової емоційної бурі так ж таємничі, як стихійні процеси всередині бермудського трикутника. Буває також і це найбільше ранить чоловічу раціональність, що дівчина сприймає двояко начебто самі недвозначні фрази і ображається на цілий день. Як приборкати ці непідвладні науці скачки настрою і уникнути сварки або встановити кволе перемир’я?

Ще фрейдистська школа психології намагалася пролити світло на темний жіночу підсвідомість і треба визнати, їм це вдалося. В якості основної причини надутих губок може виступати внутрішня боязнь, відсутність впевненості в собі, коханій, або навпаки зайве зарозумілість. Сперечатися з прекрасною царівною-Несміяну собі ж на шкоду, адже права в такому випадку може бути лише жінка. Забув написати смску, прийшовши на роботу? Це очевидний доказ зради або згаслої пристрасті.

Купив не чорний шоколад, а молочний? Ти жалюгідний егоїст, який не дбає про її фігуру. І, що найсмішніше, частка істини в цьому є таким способом дівчата намагаються повернути розсіяна увага коханого, дійсно випускати з уваги деталі.

Отже, ось алгоритм усунення емоційної неполадки в системі гендерних відносин або попросту як помиритися з дівчиною Першим справою не дуйте у відповідь. Чи визнаєте Ви свою провину чи ні будьте розумнішими і дипломатичніше.

Постарайтеся встановити джерело роздратування, залучаючи свою кохану в розмову або випитати деталі у сторонніх очевидців. Але краще, звичайно, поговорити адже жінки люблять вухами. Згадайте, скільки подібних спалахів відбувалося за останній час: бути може, це виросло в закоренелую проблему, що забирає тепло Вашого ставлення до красуні. Їй елементарно не вистачає Вашої уваги і ласкавих слів, як квітці цілющої вологи. Не забувайте: Ви у відповіді за тих, кого ну загалом, з ким побралися!

Кращий спосіб повернути колишнє розташування духу побалувати себе подарунком, адже так? Відносно дівчат це втройне ефективно! Завинили, очорнили себе в очах коханої, виставивши черствим негідником згадуємо перші деньки відносин і біжимо за квітами, плюшевими зайцями, квитками в кіно.

Не дарма виробники щодня розширюють ринковий інструментарій для таких винуватих, як ми. Зрозуміло, ці поради, як помиритися з дівчиною лише допоможуть впоратися зі стандартною ситуацією а так, скільки існує спокусниць на земній кулі, стільки вчиняється дрібних образ кожен день.

Так що дійте по ходу бою, і пам’ятайте: частіше шепочіть на вушко про свою любов. Також важливо знати, Тут у нас відео, Що робити, якщо ви не можете помиритися з дівчиною:

Коментування закрито.

Як помиритися з дівчиною?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты