До чого сниться земля?

До чого сниться земля?

Приснилася земля що може означати? До чого сниться земля? Земля у снах може мати зовсім різне значення. Найбільш точне визначення значень сновидінь, в яких присутня земля, можна зустріти в соннику Лоффа, де сказано, що земля представляє джерело життя. За словами тлумача, більшість сновидінь про землю вказують на переживання щодо побутового комфорту, джерел заробітку і прожитку.

Лоффа також зазначає, що подібні сновидіння можуть носити руйнівний відтінок, що зазвичай викликано всього лише страшними заголовками газет або телепередачами про кінець світу, катаклізмах і іншому. Зміни несе, з осипанням землі, тріщинами в ній.

Яка земля приснилася? У соннику Ванги родюча і хороша земля вважається уособленням майбутнього успіху в будь-яких справах, у тому числі достатку та покращення в бізнесі.

Сонники Хассе і Цвєткова вказують, що родючий грунт сниться до багатого одруженню, а французи уточнюють, що для чоловіків такий сон передвіщає хорошу наречену, тоді як суха земля, попередить про сварливих характер майбутньої дружини. Езотеричний сонник повідомляє, що твердий грунт під ногами символізує правильно обраний шлях, а обсипається грунт служить свідченням виникнення сумнівів або перешкод на шляху, на які не варто звертати уваги. Сучасний сонник містить в собі тлумачення подібних сновидінь з уточненнями. Обробіток землі, коли ви торкаєтеся до неї руками, на думку тлумачів, пророкує погіршення здоров’я, заняття оранкою повідомляє про можливе поліпшення вашого іміджу, а риття землі обіцяє вдале закінчення якоїсь справи і крупну прибуток від нього. Езотерики вважають сновидіння, в яких вам доводилося копати землю, вказівкою на розтрату власних сил на незначні дрібниці.

У сонник Цвєткова та Хассе сновидіння про копання землі трактуються однозначно: незабаром вам доведеться бути присутнім на похоронах. Дрібними неприємностями загрожує сон, в якому ви лежали на землі, так сказано в сонниках Хассе і Цвєткова. Асирійський сонник містить тлумачення сну, в якому людина бачить себе сидячим на землі таке сновидіння віщує повагу і визнання заслуг. Езотерики ототожнюють сиплються землю з дріб’язковістю. Якщо ви посипали небудь або кого-небудь землею у сні, зверніть увагу на оточуючих можливо, чиюсь дріб’язковість ви досі не помічали.

У разі ж, коли у сні землею посипають вас, задумайтеся про власній поведінці. Пачкание в землі, відповідно до сучасних трактуваннями, виступає сигналом до того, що спілкуванню з близькими людьми ви приділяєте занадто мало часу. У англійців зустрічається згадка про продаж землі у сні, що наяву може обернутися зміною місця проживання або навіть переїздом в іншу країну.

Ассірійці вважають дуже поганим сновидінням то, в якому ви їли землю. На їх думку, попереду вас чекає бідність, неприємності і повна апатія.

До чого сниться земля?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты