До чого свербить п’ята?

До чого свербить п'ята?

Неприємно, звичайно, але факт: іноді, особливо ночами або після душу сильно сверблять п’яти. Якщо не брати до уваги всілякі народні прикмети, або, приміром, відомий вислів п’яти сверблять, значить, треба тікати від небезпеки, можна визначити кілька причин такого неприємного явища: g шкірне захворювання, переважно, грибкове; g алергія на який-небудь матеріал, безпосередньо контактує зі ступнями. Причину можна з’ясувати самостійно, а якщо можливо, то і усунути її. Треба всього лише дотримуватися кількох нескладних правил: 1. Користуйтеся невеликими скрабами або жорсткою мочалкою в душі, а після водних процедур змащуйте ноги зволожуючим кремом.

2. Пийте не менше двох літрів води в день, це буде перешкоджати сухості шкіри зсередини. 3. Відучіться тримати одну ногу на інший. Це перешкоджає нормальному кровообігу і провокує появу варикозу, на початковій стадії якого можуть свербіти ступні.

4. Відмовтеся від надмірно гострої і жирної їжі, алкоголю та куріння. 5. Періодично робіть масаж ніг, а особливо, ступень. 6. Намагайтеся вести активний спосіб життя, більше ходити пішки, не затримуватися довго в одній позі.

Регулярно робіть гімнастику. 7. Не носіть взуття сумнівної якості, періодично дезінфікують своє взуття, намагайтеся не відвідувати громадські лазні, сауни, пляжі без спеціального взуття. Якщо все це не допомагає, і п’яти продовжують свербіти, зверніться за консультацією до дерматолога.

Очевидно, самостійними методами цю проблему вже не вирішити.

До чого свербить п’ята?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты