Як намалювати вівчарку?

Як намалювати вівчарку?

Зображення собак відмінне тренування для початківців художників. Їх можна малювати в самих різних техніках кольоровими олівцями, пастеллю, аквареллю, робити складні композиції або прості начерки. Спробуйте зобразити німецьку вівчарку.

Її виразна морда, щільна коротка шерсть з красивими переливами й мускулисте тіло дають величезні можливості для відпрацювання власної живописної манери. — Фіксатор або лак для волосся. Якщо вам хочеться намалювати портрет вівчарки, скористайтеся пастеллю. Вона дає можливість дуже реалістично зобразити шерсть з усіма складними переходами тонів, надати виразність погляду і вираженню морди. Щоб малюнок вийшов точним і реалістичним, вам знадобиться фотографія собаки або сам пес в якості моделі.

Почніть контур морди, шиї і вух. Ви можете зобразити вівчарку в фас або профіль. Почніть роботу крейдою сіро-коричневого і бежевого кольору. Накладайте дуже легкі, короткі штрихи. Не проводьте товстих ліній у разі невдачі їх буде важко стерти.

Висвітліть окремі ділянки за допомогою мілка жовтувато-бежевого тону. Затемните контури вух і щік. Намалюйте темну смугу на лобі і повністю заштрихуйте витягнуту частина морди. Чорної пастеллю зафарбуйте мочку носа і очі. Поставте світлий відблиск на райдужці, надавши погляду жвавість і блиск.

Пальцями розтушуйте чорний крейда, домагаючись однорідності і м’якості кольору. Розфарбуйте морду, кладучи штрихи по напряму зростання вовни.

Дійте крейдою сіро-коричневого і сіро-бежевого кольору. Растушуйте лінії і додайте кілька чорних ліній у місця, куди повинна лягти тінь під морду, на верхню частину шиї, у внутрішній частині вух і на віскі. Ретельно розітріть пастель. Огляньте малюнок. Виявивши невдалі лінії, зітріть їх гострим куточком гумки.

Пройдіться по всій вовни дрібному сріблясто-сірого відтінку він створить ефект живих переливів. Легко розітріть штрихи вулицями.

Білим дрібному висвітліть окремі ділянки і знову розітріть штрихи, щоб не залишилося різких кордонів. Візьміть растушовку і пройдіться нею по всьому малюнку. Після такої обробки шерсть вівчарки буде виглядати пухнастою і живий. Тонким дрібному сіро-бежевого кольору прорисуйте складки на шиї, акуратно імітуючи шерстинки.

Готову роботу покрийте фіксатором для її більшої довговічності. Замість нього можна використовувати лак для волосся сильної фіксації.

Акуратно розпорошите його на малюнок і просушіть.

Як намалювати вівчарку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты