Як грати на електрогітарі?

Як грати на електрогітарі?

Привіт майбутнім гітаристам! Якщо Ви хочете навчитися грати на електрогітарі, бас-гітарі, а за одне і на звичайній акустичної, то Ви потрапили за адресою! Пропоную свої приватні індивідуальні заняття з бучение грі на цих інструментах.

Трохи про те, як проходить навчання. Час для занять вибираємо індивідуально, як Вам зручно))) Як правило, одного разу на тиждень цілком достатньо. З початкового, нульового рівня починаємо вивчати основи нотної грамоти, теорію музики, і головне практичні заняття з гри на інструменті. Оскільки програму навчання складаю я сам, то я постарався зробити так, щоб при бажанні учнів, результатів можна було домогтися якомога швидше. Ось приклад: після півтора років навчання хлопці вже грають в групі і виступають в московських рок-клубах.

До речі, якщо після навчання у Вас з’явиться власний колектив, або Ви будете грати в чужому можу надати допомогу в просуванні на сцени московських клубів (Точка, Релакс, 1-rock, XO тощо) Також при бажанні учнів даю початкові знання та вміння гри на ударній установці і клавішах. На нашій реп. базі є і те і інше, можна прийти і потренуватися небагато.

Один з моїх учнів паралельно з навчанням електрогітарі, навчався грі на бас-гітарі. Тепер він грає в моєму власному музичному колективі. Ще в якості результатів можу показати записи, зроблені не моїй домашній студії.

Всі гітарні партії виконують учні. Також для ознайомлення можна послухати записи моєї групи. Усі записи можна послухати. 800 руб. за 1 заняття — якщо учень приїжджає до мене додому Про те, як можна зв’язатися, поставити питання і домовитися про заняття на сторінці.

Для ознайомлення помістив на сайт маленький. Якщо моя пропозиція Вас зацікавила Сподіваюся на довгу та продуктивну співпрацю!.

Як грати на електрогітарі?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты