Як виростити банан?

Як виростити банан?

І ще це хороший дієтичний продукт. Ах, як шкода, що не можна взяти та й виростити у себе вдома або в саду бананове дерево. Не треба зітхати і охати.

Треба просто взяти, простудіювати інформацію, взяти на замітку досвід бувалих садівників-любителів і виростити це диво природи в домашніх умовах. Повірте, це абсолютно реально зробити в теплиці або навіть просто в квартирі. На жаль, бананове дерево в саду поки нездійсненна мрія. Але імовірно, що будуть виведені — таки і морозостійкі сорти. Дивіться також: На сьогоднішній день вже виведено понад 40 видів бананів.

Це трав’яна рослина зовсім немаленька. У природних умовах його висота може сягати навіть 15 метрів, а листя теж не маленькі до 4 метрів в довжину.

Для вирощування в домашніх умовах краще вибрати карликові сорти, від метра до півтора метрів. Насіння можна придбати в спеціалізованих магазинах, а можна купити вже готовий саджанець.

Вони зазвичай продаються від 10 до 20 см. Така рослина почне плодоносити вже через пару років. Чим вище рослина, тим скоріше Ви дочекаєтеся плодів.

Не сподівайтеся виростити банан з маленьких чорних крапочок, які є в м’якоті плоду. Банани вирощують з відростків, які з’являються від коріння. Дивіться також: Горщик з бананом слід тримати на сонячному підвіконні.

Він вимагає вологості і тепла. Перепади температури згубні.

І абсолютно неприпустимі протяги. Пересаджують рослину в міру зростання, коріння необхідно простір і повітря, тому горщик повинен стояти на декількох каменях або спеціальній підставці. Банан любить рясний полив, але не допустіть до загнивання коренів, тому, до речі, при пересаджуванні не забудьте про дренаж.

Якщо правильно доглядати, банан плодоносить практично цілий рік. Queen-Time.

Ru.

Як виростити банан?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты