Як грати в боулінг?

Як грати в боулінг?

Виберіть відповідний кулю. Перед тим як почати гру, вам потрібно знайти кулю, який підійде за розміром для ваших пальців.

Кулі маркуються згідно їх вазі. Так, куля з написом «8» важить 8 фунтів (3, 63 кг). Тут описується, як підібрати кулю, відповідний за вагою та розміром: Вага. Куля вагою 14-16 фунтів (6, 35 — 7, 23 кг) підійде для більшості чоловіків, а 10-14 фунтові кулі (4, 54 — 6, 35 кг) підходять для більшості жінок.

У загальному випадку краще користуватися більш важким кулею, яка допоможе вам розвинути потрібну енергію поштовху. Загальне правило: вага кулі повинен становити 10% від ваги вашого тіла, тому якщо ви важите 63 кг, вам слід грати з кулею вагою 14 фунтів. Розмір отвору для великого пальця. Ваш великий палець повинен щільно триматися у відповідному отворі.

Ви повинні виймати його, чи не чіпляючись і не застряє. Але отвір не повинно бути настільки великим, що вам доводилося для утримання кулі стискати палець в отворі. Розмір отворів для вказівного і середнього пальців.

Як тільки ви вставите великий палець в отвір, помістіть ваші середній і вказівний пальці у двох інших отворів. Якщо відстань між отворами підібрано вірно, обидва пальці повинні легко і зручно увійти в них так, щоб друга фаланга перебувала на одній лінії з найближчою до великого пальця кромкою отвору.

Зігніть пальці в отворах таким чином, щоб вони щільно сиділи в ньому, як ваш великий пальцю.

Як грати в боулінг?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты