Як знайти батька?

Як знайти батька?

КОГО ШУКАЮТЬ: Кирильчик АНДРІЙ ІВАНОВИЧ — Хочу знайти свого батька, якого ніколи не бачив. Моя мати в 18 років завагітніла, а він пішов у армію. Сказати йому про це вона так і не наважилася. З тих пір пройшло 20 років. Відправляю вам свою фотографію, мати говорила, що я на нього дуже схожий.

Допоможіть, будь ласка, відшукати мого батька. КОГО ШУКАЮТЬ: ТЄРЄХОВ ВІКТОР — Прошу знайти свого хрещеного тата. Знаю про нього небагато. Живе в місті Мінську. Звуть Віктор.

КОГО ШУКАЮТЬ: Шаблін КИРИЛ ТИМОФІЙОВИЧ ХТО ШУКАЄ: КИРИЛЮК (Шабаліна) ЄВГЕНА КИРИЛІВНА, 1937 р. н. — Я пенсіонерка. Розшукую безвісти зниклого батька. Він не повернувся з війни.

У 1954 році п’яний шофер наїхав на мою матір, Шаблін Уляну Юхимівну, через три доби вона померла у лікарні. Так я залишилася сиротою. Мене забрав до себе жити рідний брат мами, Смирнов Павло Юхимович.

Бабушкін будинок згорів. Так я залишилася без жодних документів.

Пам’ятаю, що батько працював на лікеро-горілчаному заводі. Його мобілізували на фінську війну, повернувся він поранений. Був в госпіталі, потім пішов на Велику Вітчизняну війну і зник. КОГО ШУКАЮТЬ: Трубін АННА ВАСИЛІВНА 1936 — 1937 р. н. — Дуже хочу розшукати свою кохану і дорогу подругу по ГПТУ-22 міста Гомеля. Ми познайомилися там і подружилися.

Провчилися три роки разом (1961 — 1964 рр..), Вона вчилася в 16-й групі штукатурів, а я в 1-й групі малярів. Але після училища наші дороги розійшлися, мене направили працювати в Рогачов, а її чи то в Мозир, чи то в Світлогорськ.

Вона уродженка селища Ягідне Гомельської області. КОГО ШУКАЮТЬ: КАРТАШЕВІЧ КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА І РИТВІНСКАЯ ЗОЯ — Я розшукую своїх подруг по роботі і гуртожитку. З Катериною ми разом працювали в Светлогорске на хімзаводі, жили в гуртожитку на вул. Леніна, номер будинку не пам’ятаю. У 1973 році я поїхала, але ми потім переписувалися, а в 1974 році наша листування обірвалося.

Із Зоєю ми теж разом працювали на хімзаводі і жили в 324-й кімнаті. З нею ми листувалися до 1981 року, потім вона працювала в Солігорськ на трикотажній фабриці, а потім, здається, вийшла заміж. На цьому сліди загубилися. КОГО ШУКАЮТЬ: ДЕНИСОВ ВАЛЕРА — Хочу знайти друга юності.

У 1976 році ми разом працювали в автопарку 1 м. Вітебська, він — водієм автобуса у Вітебську, я — касиром в Городку. Потім я вийшла заміж, і ми розлучилися. Дуже хотілося б дізнатися, чи живий він. Хотілося б зустрітися. Останнє місце роботи, де його бачили роки три тому, — охоронець на полоцком ринку.

КОГО ШУКАЮТЬ: СУТАНІН ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ і НЕСТЕРЕНОК ВОЛОДИМИР Шукаю друзів-земляків, з якими служив в Азербайджанській Республіці з 1982 по 1983 рр.. З Володимиром ми півтора року служили на одній із застав прикордонного загону.

Чудове був час — служили в горах на передових рубежах нашої Батьківщини. З Василем я зустрівся в місті Тбілісі у вересні 1983 р. Два місяці ми проходили підготовку до параду 7 листопада 1983. Після проходження параду ми розлучилися як найкращі друзі. З тих пір пройшло вже майже 25 років. Хотілося дізнатися, де зараз знаходиться мої друзі, як склалася їх подальша доля.

Куди писати: 220005 Мінськ, а / я 192, з позначкою Шукаю тебе! . Або на електронну адресу: Не забувайте вказувати контактний телефон і по можливості надсилати фото зниклої людини. Дзвонити за телефоном: (017) 290-43-10, +10. 00 — 17. 00.

Якщо ви нікого не шукаєте, то пам’ятайте, що шукати можуть вас. Перевірте, чи не шукає вас хто-небудь на сайті передачі Жди меня або на нашому сайті.

Як знайти батька?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты