Як намалювати орнамент?

Як намалювати орнамент?

Нещодавно до мене постукав читач мого блогу з питанням як створюються орнаменти і приклав кілька прикладів. Подивившись, я подумав, що зможу записати відео процес, як створюються такі штуки, так як в даному випадку орнамент як фігура проста (бувають і складні). Подивившись приклади, я подумки уявив собі орнамент.

Але копіювати чиюсь роботу не став, а постарався показати весь процес створення, від начерку і до закінченого вигляду. При перегляді відео важливо розуміти техніку створення. Копіювати один в один не потрібно.

Зауваження по відео. Спочатку відео, коли я малюю начерк, то можна помітити як звуковий ряд різко змінюється. У цьому місці я вирізав свої потуги в малюванні орнаменту, тобто порахував їх не потрібними, але тепер шкодую, що відразу не залишив. Ви повинні розуміти, що малюючи начерк, необов’язково перше, що намалюєте і буде основою, я постійно експериментую, малюючи всяку, здавалося б, нісенітницю. Тому і вас прошу не хапатися за першу намальованими скетч.

Намалюйте 3-4-5-6 швидких скетчів, виберіть кращий і працюйте вже з ним. Загалом, дивіться і задавайте питання, а я постараюся відповісти.

Як намалювати орнамент?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты