Як зробити мотузку?

Як зробити мотузку?

Трапляється, що люди, які вирушають на активний відпочинок, наприклад в ліс або на озеро, не можуть повернутися назад до цивілізації. Якщо Ви потрапили в таку ситуацію, то Вам неминуче доведеться шукати прожиток. Зробити це можна за допомогою найпростіших пасток або силець. Основна перевага силець полягає в тому, що на полювання не потрібно затрачати особливих зусиль і часу. Потрібно лише виготовити сильце, поставити і почекати, поки дичину сама не попаде в пастку.

Зробити найпростіший сильце своїми руками можна таким чином. Береться дріт (мотузка, волосінь тощо) і на одному кінці робиться петля. У цю петлю пропускається інший кінець дроту, який кріпиться до дерева або колоді. Більшість силець працюють за принципом удушення видобутку, або ж утримання її на місці.

Зробити його можна з підручного матеріалу: підійде шнурок, ремінь мотузка, волосінь, але найкраще підходить м’яка дріт. Розташовуються пастки поруч з норою або на звіриних стежках.

Отримана петля встановлюється над стежкою, близько 10см. від землі, при необхідності її можна підперти паличками.

Що проходить повз дичину потрапляє в сильце і душить себе. Підходить така пастка для лову дрібної та середньої дичини. Інший, більш досконалий сильце можна виготовити за допомогою невеликого гнучкого деревця.

У землю вбивається кілочок з Заруба. З мотузки робиться знайома нам вже петля, інший кінець мотузки прив’язується до вершини деревця. Посередині цієї мотузки необхідно прив’язати другий кілочок з Заруба, і поєднати кілочки один з одним.

Кілочки утримають дерево в зігнутому положенні. При проходженні дичини через петлю спрацьовує замок і тварина виявляється піднятим у повітря.

Якщо Ви потрапили в екстремальну ситуацію, такі прості пристосування дозволять Вам добути собі їжу. А на ситий шлунок завжди простіше справлятися з проблемами.

Як зробити мотузку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты