Як зав’язувати слінг?

Як зав'язувати слінг?

Єднання матері та її дитини це щось чарівне, таємниче, що не піддається науковому поясненню і не вимірне лінійкою, вагами або будь-яким іншим еталоном. Це магія.

Деяких жінок природа нагороджує потужним материнським інстинктом разом з народженням малюка, а іншим потрібно час, щоб повною мірою усвідомити, що кричущий карапузик на руках ЇЇ дочка чи син. Для того щоб відчути цей зв’язок, потрібно якомога частіше брати маленького на руки, колисати, обіймати, годувати.

Проте численні турботи, безсонні ночі і неспокійні дні нерідко позначаються на фізичному і психологічному стані молодої мами. Вона прагне встигнути зробити все по будинку і якомога більше часу провести з малюком.

Якщо цього не виходить, з’являється почуття власної неповноцінності. Не варто доводити себе до самобичування, адже створити оптимально комфортні умови для себе і своєї дитини зовсім нескладно. Є просте рішення, укладену всього в п’яти буквах слінг. Для тих, що не в курсі, пояснимо, що слінг являє собою широкий довгий шарф або будь-яку іншу перев’язь з тканини, закріплену вузлом або пряжкою (кільцем), в якій можна носити малюка від народження і до моменту, коли він починає ходити. Ще в давнину жінки знали, як зав’язувати слінг-шарф, щоб і дитині було зручно, і жінка могла займатися своїми справами без відриву від нагляду за невгамовним чадом.

Для того щоб постава дитини не піддавалася спочатку неправильного впливу, слід запам’ятати прості правила, як зав’язувати слінг-шарф. Головне щоб малюк, ще не вміє сидіти, лежав або напівлежав в слінгу (саме тому не рекомендується використовувати рюкзак-кенгуру до 6-7 місяців, адже він розрахований на те, що постреленок буде сидіти в ньому, а це загрожує викривленням хребта та іншими проблемами ). Можна обертати навколо себе слінг так, щоб він висів на одному плечі.

Для цього накиньте шарф, вирівняйте краї, зав’яжіть на вузол, який після перемістіть за спину або підніміть на рівень ключиці. Якщо слінг короткий, то краї залиште вільними. Якщо довжина дозволяє, оберніть ними талію і зав’яжіть на вузол.

Спереду при цьому повинно утворитися щось на зразок гамака для вашого дитя, де воно буде успішно спати, не спати, їсти, розглядати дорогу матусю і весь час відчувати її увагу. Коли ваше чарівне скарб трохи підросло і стало висовувати з слінгу свій допитливий носик, щоб помилуватися навколишнім світом, можна спорудити для нього подобу рюкзака-кунгуру. У цьому випадку краще зав’язувати шарф на два плеча, щоб не втомлюватися швидко і не травмувати одне. Схема проста: шарф прикладіть до талії, краю за спиною схрестіть, потім спереду просуньте їх під кишеньку на животі і нарешті обмотайте себе ще раз і скріпіть вузлом.

Посадіть в імпровізовану кенгурових сумку свого малюка особою або спиною до себе. Також при даному способі кріплення можна укладати дитину спати, годувати його грудьми прямо в слінгу, займатися своїми повсякденними справами. І, природно, перш ніж вчитися зав’язувати, необхідно. Педіатри і психологи вважають, що малюк найкраще засинає і в цілому веде себе тихіше тоді, коли чує стукіт серця матері.

Постійне носіння нехай спочатку й легкого новонародженого послабить будь руки, тому не соромтеся застосовувати слінг не тільки на прогулянці, але і вдома. Якщо дитина з’явилася на світ раніше терміну, слінг-шарф може стати і підмогою для молодої матусі, і своєрідною ниткою, сполучною новонароджених дитя і матір.

Як зав’язувати слінг?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты