Як зареєструватися в Ютубі?

Як зареєструватися в Ютубі?

Зареєструватися на ютубі досить просто, але у деяких новачків все ж виникають проблеми. Етап 1: Насамперед заходимо на сайт youtube. ком і натискаємо на кнопку Створити Акаунт, розташовану в правому верхньому куті. етап 2: Якщо у Вас вже є профіль у Google то реєстрація пройде дуже швидко, в іншому випадку, відкриється форма реєстрації де Вам треба ввести інформацію про себе і створити аккаунт. Не поспішаючи заповнюємо кожне поле. вводимо email, пароль та іншу інформацію яку від вас потребують форма реєстрації.

Коли все заповнено натискаємо Далі. Одночасно Ви створюєте акаунт Google і пошту на Gmail. ком, які пов’язані з ютуба. Етап 3: До створеному аккаунту можна додати фото або пропустити цей етап натиснувши Далі. Етап 4: Якщо Ви все зробили правильно то ви побачите сторінку на сайті YouTube, на якій буде написано Вітаємо.

Далі тиснемо назад до сервісу Ютубі. Реєстрація в Ютубі закінчена!

Зареєстрований користувач може користуватися прихованими від звичайного користувача можливостями Ютуба дивитися чужі приховані відеоролики і заливати на ютуб власне відео, учавствовать в обговореннях залишаючи коментарі.

Як зареєструватися в Ютубі?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты