Як засолити лосося?

Як засолити лосося?

На 1 кг свіжозамороженої або свіжої червоної риби (лосось, форель, сьомга) 3 ст. л. солі середнього помелу, 2 ст. л. цукру Це рецепт, за яким раніше солили червону рибу (лосось, форель, сьомга) в Одесі, а тепер, завдяки щедрим одеситам, скрізь і всюди. Для цього посолу підійде і свіжа, і Розморожена риба з виду лососевих горбуша, лосось, форель, сьомга, а також оселедець і скумбрія.

Будь-яка з них виходить чудово смачною. Морожену червону рибу разморозьте при кімнатній температурі без води та підігріву. Розморожену або свіжу рибу (лосось, форель, сьомга) попатраєте, промийте, розріжте на окремі шматки і кожен шматок обсушити паперовим рушником. Після цього обережно видаліть плавники і великі кістки.

Якщо хочете, зріжте філе з кісток, шкіру можете залишити. Приготуйте посолочной суміш, змішавши сіль з цукром.

Потім натріть цією сумішшю шматки червоної риби (лосось, форель, сьомга) з усіх боків, укладіть їх в емальований або фаянсовий посуд, зверху покладіть плоску тарілку і притисніть її невеликим вантажем. Поставте посуд з червоною рибою в прохолодне місце (можна на нижню полицю холодильника). Через 11, 5 діб готову рибу (лосось, форель, сьомга) вийміть з розсолу, розкладіть на паперових рушниках і дайте просохнути протягом декількох годин. Після цього солону червону рибу можна їсти.

Можете недовгий час зберігати цю рибу в холодильнику, уклавши її в каструлю або контейнер з кришкою. До речі, можете додати в посолочной суміш подрібнені прянощі за своїм смаком або скористатися готовою сумішшю для рибних страв. Але й без прянощів ця риба (лосось, форель, сьомга) має божественний смак. Скажу вам по секрету, деякі господині вважають за краще, перед тим як укладати натерті сіллю шматки червоної риби в посолочной посуд, загортати їх у марлю кожен шматочок окремо.

У цьому випадку риба просаливается за 1, 52 діб (в залежності від розміру шматків). Як засолити червону рибу (форель, сьомга, лосось) з кропом На 1 кг свіжозамороженої або свіжої риби (лосось, форель, сьомга) 56 ст. ложок солі середнього помелу, 56 ст. ложок цукру, 200 г свіжої зелені кропу Підготуйте червону рибу, як описано в попередньому рецепті.

Змішайте сіль з цукром і гарненько натріть цією сумішшю шматки риби. Промитий кріп обсушити на рушнику. На дно посуду для засолу укладіть третину гілочок кропу, на них викладіть шкіркою вниз половину шматків риби (лосось, форель, сьомга).

Накрийте рибу другий третій кропу, а на нього знову покладіть рибу (тепер уже шкіркою вгору) і прикрийте її залишилися кропом. На кріп укладіть плоску тарілку з гнітом, прикрийте посуд кришкою і залиште при кімнатній температурі. Через 8:00 приберіть посуд з червоною рибою в холодильник.

Через 2 доби риба (лосось, форель, сьомга) буде готова.

Як засолити лосося?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты