Як отримати військовий квиток?

Як отримати військовий квиток?

Як отримати військовий квиток. Військовий квиток видають громадянину, який пройшов військову службу, або звільненому від призову на військову службу рішенням призовної комісії. Консультація на Консультація за тел: (383) 213-66-83 Призовна комісія, ознайомившись з особистою справою призовника, виносить рішення. Можуть визнати придатним до служби, надати відстрочку або звільнити від військового обов’язку.

Рішення залежить як від висновку медичної комісії, так і від інших представлених в призовну комісію документів. Рішення призовної комісії оголошується головою призовної комісії на засіданні призовної комісії (очно) і якщо лікарі військово-лікарської комісії присвоїли категорію придатності В (обмежено придатний) або Д (не придатний), направляють за військовим квитком. У військовому квитку статті, за якими був отриманий квиток — не вказуються. Докладніше: При отриманні категорії придатності В, призовнику видають військовий квиток і зараховують його в запас. Виходячи з того, що військовий квиток є благополучним підсумком взаємин з військовим комісаріатом, багато призовників прагнуть отримати даний документ будь-якими способами.

Комусь здається, що купити військовий квиток і є рішення проблеми. Така постановка питання є некоректною.

Купити, значить зробити кримінально караний злочин (дача хабара, підробка документів). Якщо ж цей документ купується на чорному ринку в підземному переході, то слід враховувати, що таким способом свої проблеми не вирішити.

Головне розуміти, що військовий квиток є наслідком взаємовідносин призовника і військкомату з відповідними записами в базі даних, що свідчить про зарахування в запас. З цієї причини купити військовий квиток може означати як порушення закону, так і придбання дуже дорогого картону. Детальніше Отримати військовий квиток законним способом найбільш правильне і зручне рішення. З метою виконання призовниками своїх обов’язків перед законом: встати на військовий облік, з’явитися за викликом військового комісаріату (за повісткою), пройти військову службу і т. д., існує безліч зіткнень військовий обов’язок і побутового життя громадян. Наприклад, для оформлення закордонного паспорта необхідна довідка форми 32 з військового комісаріату.

При виникненні подібних ситуацій, отриманий військовий квиток на законних підставах згодиться як ніколи до речі. Цей документ дозволить влаштуватися на роботу або отримати необхідну довідку з військового комісаріату для оформлення закордонного паспорта. При отриманні військового квитка в ньому вказується категорія придатності і не вказується стаття, згідно з якою людина отримала військовий квиток за медичними підставах. З 2005 року медичне переогляд скасовано. Це означає, що отримавши військовий квиток, Вам не буде потрібно доводити наявність захворювання в майбутньому.

Відповідно, призвати в армію Вас вже не зможуть. Детальніше про Для того щоб отримати військовий квиток законним способом (за медичними підставах), необхідно мати: захворювання з Розкладу хвороб (Додаток до Положення про військово-лікарську експертизу), відповідні медичні документи і вміння відстоювати свої права у вищестоящих інстанціях.

Як показує практика, достатні підстави для отримання військового квитка можна знайти завжди! Після досягнення 27 років військовий квиток призовнику належить за законом, т. к. 27 — уже непризовного вік (згідно ФЗ Про військовий обов’язок і військову службу). Якщо між законним правом призовника на отримання відстрочки або військового квитка коштує недобросовісний співробітник військкомату, можна і потрібно відстоювати свої права самостійно або за допомогою адвоката.

Як отримати військовий квиток?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты