Як намалювати Джека?

Як намалювати Джека?

Як намалювати Джека Горобця? Джек дуже популярний персонаж, який був знятий у фільмі Пірати Карибського моря, що дуже любив свій, яку ми кілька уроків тому малювали поетапно малюнок.

Тут можна намалювати олівцем Джека Горобця поетапним способом і змальовувати крок за кроком кожну деталь його виразу обличчя. Ми знайшли два способи малювати Джека, а саме для початківців, що тільки починають малювати нашого персонажа і для юних художників у стилі мультяшного персонажа з легкими деталями малювання. І так урок перший: малювання особи Джека за допомогою каркаса.

Малюємо овал обличчя і біля нього лінію для волосся, далі проводимо лінію в центрі обличчя для очей і переходимо до малювання носа. Малюємо пов’язку на голові і з стирчать талісмани.

Прибираємо каркас між очей і малюємо рот. Прибираємо повільно каркас шиї, малюємо вуса і очі, потім переходимо до малювання бороди і волосся на голові, все це і замальовує тінями. Як намалювати дітям Джека Горобця?

Малюємо велике коло для голови і в ньому лінії для всього обличчя, далі тулуб, руки і ноги. Після створення каркаса надаємо малюнку правильного вигляду.

Після малювання верхнього убору, переходимо до волосся, далі прибираємо каркас з картинки і розфарбовуємо тінями або фарбами, кому як зручно.

Як намалювати Джека?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты