До чого сниться їжачок?

До чого сниться їжачок?

Колючий їжачок добре всім відоме тварина і один з улюблених героїв дитячих казок. Основними рисами їжака є його здатність захистити себе, протистояти набагато більш сильному ворогу він успішно бореться з отруйними зміями, здатний нанести дуже болючу рану.

У фольклорі їжак уособлює собою обережність, незалежність, розважливість. Виходячи їх цього, приснився їжак може символізувати або вашу власну обачність і здатність захистити себе, або напад противника, якого ви помилково вважали зовсім не є небезпечним. Сонник Густава Хіндемана Міллера. Що віщує приснившийся їжак? Їжак, побачений у сні, віщує успіх ваших планів, хоча зв’язку з деякими людьми можуть бути небезпечними для вас.

Якщо ви тримаєте їжака в руках остерігайтеся сварки, можливо, з кимось з домашніх; якщо ви при цьому не відчуваєте колючок, то и невірно оцінили когось зі своїх нових знайомих. Уколи їжакових голок означають, що хтось спробує заподіяти вам шкоди своїми діями. Якщо приснився їжак згорнувся в клубок ви спробуєте піти від неприємностей, а проте при цьому потрібно пам’ятати, що невирішені проблеми потрібно все-таки довести до кінця. Сонник Зигмунда Фрейда. Що означає сновидіння Їжак?

Цей колючий звірок є символом вашого ставлення до оточуючих. Ви помилково витлумачуєте прояв уваги до себе як недоброзичливість, побоюєтеся оточуючих і не довіряєте їм, заздалегідь намагаючись оборонятися. Причина цьому криється в тому, що одного разу вашу доброту і недосвідченість хтось використовував у низьких цілях.

Тому ви боїтеся виявити ініціативу, боязкі і невпевнені в собі, замикаєтеся при спробах партнера зробити щось незвичайне. Це дуже шкодить вашій інтимного життя. Сонник Євгенія Цвєткова. Що віщує їжак, побачений у сні?

Сон, в якому фігурує їжак, віщує несподівані неприємності. Сонник міс Хассе. Як витлумачити сон про їжака? Приснившийся їжак означає заздрість і недоброзичливість.

Чим більше їжаків у сні тим більше людей буде вам заздрити. Езотеричний сонник. До чого сниться їжак? Колючий їжак в сновидінні віщує уколи, які завдадуть вам близькі люди. Сон, в якому ви побачили їжаків, може мати різне значення, в залежності від того, як вони себе вели.

Наїжачений їжак віщує сварку, а спроба взяти в руки їжака символізує ваше прагнення цю сварку залагодити. Якщо ви відчуєте укол голок конфлікт буде дуже серйозним, якщо їжак поводиться дружелюбно все швидко владнається. Мирна хода їжачок є гарним символом, він пророкує безпеку і захист, яку вам нададуть інші люди. Їжачиха з ежата говорять про те, що допомога знадобиться вашим дітям.

Сон, в якому ви годуєте їжака, віщує вашу перемогу в складних життєвих обставинах. Згорнувся їжак говорить про те, що вам потрібно приготуватися протистояти якихось конфліктів.

Їжак, що поїдає змію або мишу, віщує вашу перемогу над небезпечним супротивником.

До чого сниться їжачок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты