Де блютуз (Bluetooth) в ноутбуці?

Де блютуз (Bluetooth) в ноутбуці?

Сьогоднішні міні комп’ютери володіють тими ж можливостями що і комп’ютери, і навіть більше. Майже у всі сучасних, незалежно від моделі: Asus, Acer, Sony, Samsung, H, Lenovo, Toshiba, Fujitsu-Siemens, DELL, eMachines, MSI (куплених в 2013 р.) можна включити Bluetooth (передбачена така функція), чого в комп’ютерах немає (можна встановити) і це великий плюс.

Теоретично включити блютуз на ноутбуці просто, але іноді для багатьох (новачків) проблематично. Швидше за все відповісти абсолютно всім як включити блютуз на ноутбуці у мене не вийти, хоча постараюся розкласти все по поличках. Не вийти пишіть причини в коментарях рішення знайдемо обов’язково. Майте увазі, що все що буде написано нижче щодо включення блютуз на ноутбуці носить загальні рекомендації, якщо вони і будуть відрізнятися, для різних моделей, то тільки частково. Перше що необхідно підкреслити, так це те, що навіть якщо ви купуєте ноутбук з передвстановленою windows 7 або windows 8 включити блютуз (Bluetooth) вам може не вдасться.

Толі установників операційних систем лінь, толі немає команди такої, але я часто зустрічав ноутбуки (куплені з офіційними виндовс) без встановлених драйверів для блютуз, а без них він працювати не буде. За посиланням попереду можна дізнатися чому Більш того, виробники останнім часом про Bluetooth майже забули. Наприклад, якщо роблять ноутбук на 64 розрядність, то на 32 часто уваги не звертають. Ні для таких систем драйвера для блютуз (не створили), отже протягнути операционку міняти. Я не кажу абсолютно про всіх, але це не рідкість.

Ще один момент. В основному блютуз використовують для з’єднання з телефонами (смартфонами, айфона, айподами і т. д.) Зазвичай прямо з’єднати не вийти потрібні спеціальні програми.

Вони є, вони безкоштовні, тільки їх потрібно знайти і завантажити. Наприклад, для телефону Nokia Nokia C Suite, хоча є й універсальні, але вони менш функціональні. Теорії думаю достатньо, перейдемо до практики. Без наявності рідного драйвера, включити блютуз на ноутбуці не вийти ніяк.

Де їх взяти? На офіційному сайті знайдете точно. Можливо деякі є і на сайтах надають драйвера, але дуже багато шахрайських будьте пильні. Щоб увійти на офіційний сайт, пишіть супорт і додайте назву вашого ноутбука.

Наприклад, для asus, це виглядатиме так: супорт і переходите за посиланням як на малюнку внизу. Є ще один варіант, звідки можна скачати драйвера для Bluetooth всіх моделей ноутбуків. Для цього вам знадобитися завантажити безкоштовну програму Driver ack Solution.

Вона має у своєму розпорядженні всі драйвера, от тільки велика занадто (6 ГГб) знадобитися швидкісний інтернет. На багатьох ноутбуках блютуз включається кнопкою, точніше двома. Перша fn другому та ж сама що і вай фай (зазвичай на ній намальований значок з антеною f1. F12). Також багато виробників встановлюють кнопки з боків корпусу ноутбука, де можна включати і відключати блютуз і вай фай. Якщо такого не передбачено, подивіться в треї (в самому низу з правого боку, іноді потрібно клікнути по-маленькому, майже непомітного трикутнику як внизу на малюнку).

Деякі включатися програмно (про це має бути написано в інструкції). Також для включення на ноутбуці блютуз і з’єднання його з іншими пристроями можете скористатися спеціальними програмами, наприклад: IVT BlueSoleil. Ще як варіант і прямо там скачайте невелику безкоштовний додаток, для пошуку пристроїв оснащених функцією Bluetooth.

Оскільки універсального способу включення ні, кожен ноутбук має свої нюанси, можливо я опустив деякі моменти. Тому, якщо у вас виникли ускладнення описуйте їх у коментарях будемо рішення шукати разом і знайдемо обов’язково.

Удачі.

Де блютуз (Bluetooth) в ноутбуці?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты