Як визначити породу собаки?

Як визначити породу собаки?

Добрий день, дорогий наш друг! Ми сподіваємося, що ця стаття буде дійсно корисна для вас. Щоб бути в курсі собачих новин і отримувати ексклюзивні поради для власників собак, Це було маленьке відступ, а тепер давайте повернемося до теми статті.

Сьогодні багато людей тримають у себе в квартирі або приватному будинку дворових собак, яких вони просто-напросто підібрали на вулиці. Такі собаки нічим не поступаються своїм породистим родичам, а часом виявляються набагато розумніші їх. І якщо двірське походження багатьох собак не викликає жодних сумнівів, то зовнішній вигляд деяких з них наводить на думки про якусь породистості собаки, яку, втім, визначити не так вже й просто. Необхідність у визначенні породи собаки також може виникнути в інших випадках, наприклад, при розміщенні оголошення про собаку того чи іншого плану на такому ресурсі, як, бажано вказувати породу собаки або хоча б групу порід, до якої вона належить, так що представлені нижче відомості напевно будуть корисні для багатьох любителів домашніх тварин.

Отже, насамперед слід звернути увагу на загальний зовнішній вигляд собаки, а також визначити її зростання і вагу. При цьому слід враховувати, що пси завжди трохи вище і важче сук. Також для визначення породи собак велике значення має статура. Так, кремезним статурою відрізняються всі карликові породи собак, лабрадори ретривери, ротвейлери та ін, а витягнутим і злегка похилим статурою коллі, доберман-пінчер, німецькі вівчарки, хорти, доги та ін

Наступною дуже важливою характеристикою для визначення породи собаки є її шерсть, яка може бути довгою, короткою, з підшерстям або без. Так, короткою шерстю володіють мопси, боксери, лабрадори ретривери, ротвейлери та ін, а довгою шерстю більшість собак так званих іграшкових і пастуших порід, золотисті ретривери, сеттери, сибірські хаскі та ін Шерстю без підшерстя володіють пуделі, боксери і більшість тер’єрів, а шикарною шерстю із щільним підшерстям більшість собак пастуших, робочих і спортивних порід.

Звичайно ж, представлені вище характеристики дозволяють визначити далеко не всі породи собак, крім того, завжди слід враховувати, що дворняги і собаки від батьків різних порід цілком можуть перейняти характерні особливості тієї чи іншої породи як від одного батька, так і від обох відразу, що значно ускладнює точність визначення приналежності собаки до тієї чи іншої породи. У кожному разі, взаємини з собакою набагато важливіше того, до якої породи вона належить!

Копіювання матеріалів сайту заборонено!.

Як визначити породу собаки?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты