Як зацікавити дівчину?

Як зацікавити дівчину?

Мені дуже часто приходить лист на пошту з питанням: Як зацікавити дівчину собою? Тому, я вирішив, написати про це цілу статтю.

І дійсно це питання важливе, оскільки від нього залежатиме, чи ні. Захоче вона дати тобі номер телефону і піде на побачення, або ваша розмова закінчиться в перші хвилини спілкування. Тому в даній статті я відповім на питання, як можна зацікавити дівчину.

Для кожного хлопця є жінки, які готові з ним познайомитися. Йому не треба для цього нічого робити. Таких дівчат дуже багато. Ти навіть не приставляє собі, наскільки багато зараз жінок на землі, які готові тобі віддатися вже на першому побаченні. Без різних технік пікапа, правил спокушання.

Просто підійти таким, який ти є і познайомитися. Бувають, звичайно, й інші панночки, яких ти не залучаєш. Так от, якщо ти зустрів таку дівчину, значить, тобі не потрібно зацікавлювати її.

Що б хлопець не робив, він все одно не сподобатися їй. Наприклад, ти підійшов до дівчини і відчуваєш, що вона не хоче з тобою спілкуватися, ти їй не подобаєшся, то навіть не варто намагатися. Знайди іншу, для якої ти будеш сексуально привабливий з першого погляду.

Ну, є, звичайно, і загальні речі, які подобаються кожній дівчині. Вони збільшать зацікавленість жінки до тебе. Отже, як зацікавити дівчину при знайомстві? 1. Зовнішній вигляд. Сюди входить твоя одяг, взуття.

А також особа, шкіра, аксесуари. Тобі подобається, коли дівчата класно виглядають? Так от, її також приваблюють чоловіки з охайним зовнішнім виглядом. Але, на жаль, хлопці дуже мало часу приділяють догляду за зовнішнім виглядом. А це погано.

Насамперед, для того, щоб відчувати себе, ти повинен стежити за собою. Дівчина вивчає хлопця, створює певне враження про нього, і якщо у тебе є косяки в зовнішньому вигляді, то зацікавити її буде дуже важко. Тому напиши для себе розпорядок дня і бачили в ньому час для догляду за собою і своїм одягом. Прямо зараз розбери свій гардероб, подивися на речі, які вже застаріли і не подобаються тобі. Склади список того, що ти хочеш купити собі нового.

Знайди свій стиль. Це може бути фото з інтернету, яке тобі сподобалося. Купи одяг під цей стиль. 2. Жінкам подобаються впевнені чоловіки.

Тому розправ плечі і стеж за своєю поставою. Також на обличчі повинна бути завжди посмішка. Це додає впевненості. Якщо у тебе є певні комплекси забий. Ти повинен виглядати настільки добре, наскільки це можливо.

Ти повинен ходити і пишатися своїм виглядом. Багато хлопці знаходять у собі різні комплекси. Наприклад, думають: Я малий ростом і не зможу зацікавити дівчину. Інший думає, що якщо він товстий, то немає сенсу носити гарний одяг. Якщо ти будеш так мислити, то всередині з’явиться невпевненість, яку дівчата чудово відчувають.

Тому забий на свої комплекси, вони є у всіх. Ідеальних чоловіків або жінок не буває. Зацікавити дівчину можна необов’язково на вулиці, це краще зробити прямо по інтернету. Тобі буде набагато простіше, оскільки твій зовнішній вигляд і впевненість у собі не грають ніякої ролі. Як зацікавити дівчину за листуванням.

Це можна зробити, ще до того, як ти написав перше повідомлення. Твоя сторінка в контакті відіграє найважливішу роль. Я вже це неодноразово писав, але детально розкрив в статті: Після того, як панянка перейде на твою сторінку, побачить класні фото, ти станеш їй цікавий. Вона додасть сама тебе в друзі, кидати різні картинки на стіну.

А якщо ти ще й напишеш, то питання: Як зацікавити дівчину в інтернеті? взагалі стане смішним. У соціальних мережах хлопці дуже часто роблять одну помилку. Вони думають, що якщо будуть писати коментарі під фото дівчини, то обов’язково її зацікавлять.

Якщо тобі подобається жінка в контакті, то ніколи не привілей це, принаймні, поки ви не зустрілися. Оскільки коментуючи зображення, ти прогинаєшся під неї, а вона не прикладає для цього ніяких зусиль. Запитай себе, що жінка такого зробила, що заслужила увагу і час на те, щоб я їй написав комплімент.

З позиції дівчини ти автоматично ставишся до категорії нужденних, що дуже погано. Ну, що ж, на цьому дана стаття закінчується. Я розглянув основні моменти про те, як зацікавити дівчину по смс або на вулиці. Обов’язково використовуй їх на практиці і в тебе все вийде.

Бажаю удачі!.

Як зацікавити дівчину?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты