Як користуватися Cheat Engine?

Як користуватися Cheat Engine?

Як користуватися Cheat Engine? Хтось любить грати по-чесному, інші вважають за краще перемагати.

Навіть якщо заради цього доводиться йти на деякі хитрощі зокрема, використовувати чітерскіе програми. Бо часом для перемоги не вистачає самої малості: трохи грошей, окулярів або одиниць життя.

Зрозуміло, не кожну гру можна зламати. Скажімо, захист солідних комерційних багатокористувацьких серверів досить надійна, щоб протистояти такій простенькій програмі як Cheat Engine, а руки адмінів досить довгі, щоб зловити і забанити порушників. Але з різними браузерних і клієнтськими додатками малої і середньої складності вона справляється на ура. Основна відмінність Cheat Engine від їй подібних програм (наприклад, всім відомої ArtMoney) в складному на перший погляд інтерфейсі.

Щоб розібратися в ньому, буде потрібно трохи більше часу зате потім ваша можливість впливати на хід гри стане практично безмежною, аж до фактичної неубіваємості персонажа і повної свободи його пересувань по карті, навіть крізь стіни. Отже, завантажуємо і встановлюємо Cheat Engine. Відразу потрібно сказати, що антивірус буде на неї люто лаятися, приймаючи за шкідливу програму, тому на час захист доведеться відключити. Запускаєте гру, а після цього Cheat Engine. Шукаємо у верхньому лівому кутку миготливий значок комп’ютера та натискаємо на нього.

У вікні потрібно вибрати той процес, який запускає гру. Наприклад, для браузерної гри вибираємо той браузер, в якому вона відкрита. У рядку навпроти слова Value вводимо кількість грошей (окулярів, хітпоінтов, артефактів дивлячись, що вам потрібно), яке у вас реально є.

Нуль не варіант, роздобудьте де-небудь хоч пару одиниць. Поруч є поле Hex якщо знаєте ID потрібної речі, введіть його сюди.

Тиснемо кнопку First scan і чекаємо результату. Якщо нічого не відбувається, або гірше того, вікно гри закрилося і більше увійти в неї не виходить на жаль, читерам не вийде, захист відстрелила вас, а може і дала автобан. Якщо ж ні, і в таблиці зліва з’явилися адреси танцюйте від радості, вам вдалося обдурити систему.

Кількома на перший адресу він скопіюється в нижню таблицю. Тепер в рядок у Value вводимо бажане число потрібних речей і натискаємо New scan.

Готово. Перевіряємо зміни в грі: ймовірно, ви помітите їх відразу.

А ось система буде обманута результат роботи Cheat Engine виявити вкрай складно. Ще одна корисна функція так званий спідхак (SpeedHack). Якщо ви вважаєте, що ваш персонаж занадто повільно бігає / їздить / літає, просто поставте галочку біля однойменного процесу, після чого зможете додати йому швидкості, перетягнувши повзунок у бік збільшення значення. Тільки не перестарайтеся, інакше текстури перестануть встигати довантажуватися, а комп’ютер зависне.

Далі тиснемо на Apply і носимося на крейсерській швидкості на заздрість конкурентам. Можливості Cheat Engine аж ніяк не обмежуються цими простими прикладами.

Також легко ви можете вносити зміни в будь-яку ігрову механіку. Рекомендується використовувати програму однією з останніх версій, з русифікатором, щоб легше було розібратися в її тонкощах.

Як користуватися Cheat Engine?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты