Як оцифрувати відеокасету?

Як оцифрувати відеокасету?

Якщо ви все ще зберігаєте свої відеоархіви на відеокасетах пора задуматися про їх збереження. Середній вік життя VHS касет 7-10 років. Подальше зберігання інформації на них може загрожувати втратою відеоінформації. Рішення для вас це оцифровка відеокасет і переклад відеозаписів з аналогового формату в цифровий. Сучасна комп’ютерна техніка дозволяє оцифровувати відеозаписи з vhs касет, кодувати в M EG — (ужимать) до зручного розміру практично без втрати якості і зберігати оцифровані матеріали на сучасних носіях: CD, DVD і Blue Ray дисках.

Якщо вам не потрібно очищення та редагування відео, і потрібно всього лише скинути інформацію в один з поширених форматів — avi, mpeg, h264 та ін — тоді вартість робіт з оцифрування відеокасет в нашій студії соcтавіт від 150 руб / год, а при замовленні більше 20 годин -. Важливо розуміти що відео у форматах AVI і M EG, яке ви отримуєте за нижчою вартістю — не очищене від шлюбу і не змінене. AVI, M EG — більше орієнтовані для перегляду на комп’ютері, через медіаплеєр, на телевізорі з usb роз’ємом. Очищення відео від шлюбу, від дефектів зйомки, найпростіший відеомонтаж — установка ефектів і переходів між епізодами виконуються при створенні DVD по прайсу нижньої таблиці.

До додаткових послуг буде ставитися створення двд-фільму, з простого відеофайлу, тобто створення меню навігації, епізодів і подальша нарізка на двд фільм. Також до додаткових послуг буде ставитися редагування та чистка відцифрованого відео. На відеокасеті при побутової зйомці часто присутній шлюб, мелькання кадрів, перешкоди, чорні екрани при зміні кадрів, все це можна почистити і зробити плавні переходи. Проста мінімальна оцифровка — ми просто ціфруем відео з відеокасети, переводимо його в цифровий формат на комп’ютері, що не створюємо з нього двд фільм, а віддаємо в тому форматі, який ви самі вибираєте — як файл avi або mpeg. Якщо ви хочете терміново оцифрувати відеокасету і самі готові доставити її до нас в офіс, ми зробимо роботу без націнки за терміновість за 1 день.

Наступного дня відеокасета буде чекати вас в офісі або може бути доставлена вам кур’єром)! Навіщо цифрувати відеокасети? Перекладаючи інформацію з VHS касети на DVD диск (оціфровивая її) ви отримуєте можливість зберігати відеоінформацію протягом довгого часу з гарантією збереження, можливість копіювати відео на комп’ютер і перезаписувати його в будь-який момент, а головне відтворювати його на будь-якому сучасному носії.

VHS касети старіють, а відео записане на них втрачає свою якість. Оцифрована і зроблений запис на двд вже ніколи не втратить хорошої якості, і може зберігатися нескінченно довго, з можливістю копіювання і перезапису. Наша студія пропонує в Петербурзі послуги оцифровки відеокасет VHS всіх форматів, і подальшу запис на dvd диск, з можливим оформленням і, при необхідності. Ми також проводимо, video8, hi8 і D8.

Пара слів про те, чому актуальна перезапис з VHS на DVD. Аналогова техніка змінилася на цифрову. Формат двд є стандартом якісного відтворення цифрового відео, причому об’єднує і комп’ютер і плеєри з телевізорами. Оцифровка відеокасети на жорсткий диск прив’язує вас до комп’ютера, а кодування відеокасет на dvd дозволить вам відтворювати відео в хорошій якості на будь-якому пристрої (комп’ютер, dvd-плеєр, медіаплеєр і т. п.). Оцифрувати відеокасету не так просто як здається.

Процес складається з декількох етапів. Для початку — захоплення відео в комп’ютер, причому 1:00 неужатого відео займає близько 70 Гб на вінчестері. Потім кодування в mpeg (стиснення), і тільки потім створення двд (так званий авторинг і мастеринг двд диска).

Робота з відеокасетою займе кілька годин, навіть на потужному комп’ютері. При цьому якість результату може сильно відрізнятися.

Для ефективної оцифровки vhs відеокасети буде потрібно знанням багатьох програм, технологій і нюансів перекладу відео з vhs на dvd.

Як оцифрувати відеокасету?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты