Як пити джин?

Як пити джин?

Цей алкогольний напій світу подарували голландці, але по-справжньому популярним він став завдяки англійцям. Сьогоднішня стаття присвячена джину і його культури вживання.

Через мить ви дізнаєтеся, як правильно пити джин, щоб отримувати від нього максимальне задоволення. Джин це алкогольний напій міцністю від 34 до 47 градусів, що виготовляється шляхом перегонки пшеничного спирту з подальшим додаванням ялівцю. Саме ялівець надає джину неповторний сухуватий смак, який так подобається цінителям цього спиртного.

Тепер розглянемо, якими способами можна пити джин: 1. У чистому вигляді. Так його вживають тільки справжні шанувальники міцного алкоголю.

Під час застілля нерозбавлений джин подають як, він добре збуджує апетит і викликає у гостей відчуття захоплення, особливо у тих, хто ще ніколи не пробував його. У роті чистий джин викликає сильне відчуття холоду, в Англії навіть говорять, що він холодний, як метал.

Тут позначається додавання ялівцю і особлива технологія виробництва. В якості закуски до чистого джину можна подавати лимони, маслини і навіть маринована цибуля. Ці продукти не зіпсують його справжній смак, а навпаки, будуть прекрасним доповненням до напою. 2. Розведеним.

Джин можна змішувати з газованою мінеральною водою, колою, содової або різними фруктовими соками. Головна перевага такого способу можливість регулювати фортеця спиртного у своєму бокалі. Точних пропорцій ніхто не використовує, кожен розбавляє джин на свій розсуд.

Найпопулярніше поєднання 1:1, тобто в наполовину наповнений джином стакан доливають стільки ж іншого безалкогольного напою. Джин ще можна змішувати з іншим алкоголем, наприклад, з вермутами або лікерами, але це вже елемент приготування коктейлів, про які ми будемо говорити далі.

3. У складі коктейлів. Це найпопулярніший варіант вживання джина, на його основі готується безліч популярних коктейлів. М’який чистий смак і висока фортеця дозволяють змішувати джин з іншими інгредієнтами, отримуючи відмінні спиртні напої. Найвідомішим вважається коктейль джин-тонік, його придумали британські солдати, що служили в Індії. Так бійці тамували спрагу і одночасно рятувалися від малярії.

Після повернення додому, вони не зрадили своїм традиціям, привчивши до джину з тоніком все населення Англії. Рецепт джин-тоніка дуже простий, спочатку високий скляний келих з товстим дном на третину наповнюють льодом, далі додають одну частину джина і дві частини тоніка.

Зверху ще можна додати шматочок лимона. Ось і весь процес приготування. Кращий спосіб пити джин ви виберете самі, коли спробуєте всілякі варіанти.

Один з них вам точно сподобається.

Як пити джин?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты