Як змінити зачіску?

Як змінити зачіску?

1. Чоловічі і жіночі зачіски. Сервіс підбору зачісок в основному безкоштовний, але за невелику плату є додаткові можливості сервісу. Реалізовано на java-апплете. Якщо не встановлена java-машина, то необхідно завантажити дистрибутив (обсяг — 16 Мб)! Формати файлів, що завантажуються — jpg, gif або png.

Рекомендується завантажувати фотографії дозволом 180 х 220. Є можливість зберегти результат вашої роботи над новим іміджем і виставляти в загальній галереї, щоб відвідувачі могли подивитися на вашу красу, або показати своїм друзям і колегам. 2. Зачіски тільки жіночі.

Виконано на FLASH-технології. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Розмір картинки до 600 х 600, формат — jpeg

Підбір зачіски супроводжується постійною рекламою продукції SunSilk. 3. Тільки англійською, хоча на головній сторінці є піктограма російської мови (але посилання нікуди не веде).

Необхідно перейти в розділ TRY BUY. Для доступу до сервісу потрібно вказати e-mail. Також вимагає наявності java-машини.

Тільки жіночі зачіски. Розмір картинки 525 х 390, формат — jpg. Реалізовано на java-аплет. Масштабування і робота з шарами, можлива корекція яскравості.

Крім зачіски можна підібрати прикраси і багато іншого. 4. Даний сервіс реалізований на флеш технології та на жаль повністю англомовний. Але це не скорочує його переваги, так як в сервісі існує відмінний майстер підготовки фотографії для роботи. Фотографію можна завантажити з 3х джерел: локальний комп’ютер, соціальні мережі Facebook і MySpace. Всі інструкції щодо завантаження фотографії інтуїтивно зрозумілі і не повинні викликати труднощів навіть у людей не знайомих з англійською мовою.

Після завантаження майстер потребують встановити реперні точки на фотографії, які позначають краї очей, губ, форму очей, розмір зіниць і форму губ. За допомогою сервісу ви зможете підібрати собі макіяж і бажану зачіску.

На панелі редактора є чотири закладки: Skin (шкіра), Eyes (очі), Mouth (рот), Hair (волосся). У закладці Hair нам вдалося нарахувати близько 100 видів зачісок. За традицією на сайті є галерея з результатами експериментів користувачів, які можна подивитися і навіть оцінити.

Тому зробивши свій новий макіяж, ви зможете обговорити його з подругами і викласти на загальний огляд. Недолік: сервіс розрахований тільки на жінок, чоловічих зачісок в базі не знайшлося. 5. Сервіс повністю англомовний, але дуже функціональний! Наведений список безкоштовних онлайн сервісів підбору макіяжу та зачісок поповнюватиметься в міру можливості, якщо ви знаєте ще які-небудь подібні сервіси, то надсилайте нам посилання через форму зворотного зв’язку.

Найцікавіші обов’язково потраплять на цю сторінку. Прохання посилання на програми підбору зачісок і макіяжу не прислати, тільки онлайн сервіси!.

Як змінити зачіску?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты