Як підписати валентинку?

Як підписати валентинку?

Це був звичайний день, коли мій друг Ден і я зустрілися біля його будинку. Ден привітно, як звичайно посміхнувся мені і впустив у будинок. — Ну. — Почав він, лігши на диван і розслаблено масажуючи свою голову. Брати участь можуть усі бажаючі, але подарунок отримують лише за тієї умови, що співтовариство в друзях. А також загляньте в. Royal Games. Приз: або будь-який подарунок за 10 поз.

Яка гра. Сиділа на першому ряду, першому місці. Чомусь ніхто не хотів туди сідати, а я все таки зважилася. І нічого ж, нормально було видно.

Фільм цікавий: 33 Хоча я знаю, чому все ж пішла на сеанс. Сьогодні все так добре складається))) Я була на хіп-хопі) Як тільки всілася в газель, так мене і помітив Предподаватель по цих танцям) Він був з дружиною Катею)) Здорово так. Я з ними поговорила і ми.

Розумію: про Нашаманіваю сніг. Так що день тому відбулося-то? запаролено? поклоняєшся богам дощу і снігу? хд війна тут була. я воювала:-O збиралися тут деякі при все людно одягу. Звірячий холод. Як не люблю зиму, мабуть, тільки через це.

День був не особливо важким, тому не дуже втомилася, але спати хочеться. Після роботи мене чекала, будинки, гора посуду, і свинство в залі.

Як підписати валентинку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты