Як знайти кохану?

Як знайти кохану?

Багато представників сильної статі довгий час намагаються знайти свою любов, але не у кожного це вдається. Шукаєте жінку, з якою будете разом і в горі, і в щасті, і помрете, як кажуть, в один день? Але як знайти кохану жінку? Це не так просто, але головне знати, як її знайти. Часто чоловіки в першу чергу звертають увагу на жінок, з якими вони давно знайомі, але це їх головна помилка.

Дивіться по сторонам, бо любов може вас підстерігати буквально де завгодно. І вашою дружиною може з тим же успіхом виявитися офіціантка, яка задивляється на вас, коли ви приходите в улюблене кафе, або сусідка з нижнього поверху, ну, або інша дама, яку ви могли бачити, і навіть неодноразово, але з якої ще не встигли близько познайомитися. Хтось каже, що дрібниці не важливі, хтось, навпаки стверджує, що з дрібниць складається загальна картина.

Загалом те, дрібниці дійсно важливі, але не всі, треба вміти помічати правильні дрібниці. Ось, наприклад, якщо дівчина постійно поглядає на вас, посміхається, скромно відводячи очі, коли ви раптом поглядаєте на неї, значить, ви їй симпатичні. А якщо вона привіталася з вами у відповідь на ваше привітання, необов’язково, що вона відчуває до вас почуття. Швидше за все, це вона просто з ввічливості зробила. Одна голова добре, а дві краще.

А три, чотири, п’ять, десять це ще краще. Попросіть ваших друзів підсобити вам в нелегкій справі пошуку другої половинки. У них напевно є симпатичні знайомі дами, яких вони можуть з вами познайомити. Розкажіть друзям, які дами вас цікавлять, і вони (друзі) обов’язково знайдуть для вас підходящих кандидаток, якщо такі є.

Так що занадто докладно не розписуйте образ ідеальної жінки, обмежтеся найбільш важливими для вас якостями. Якщо серед знайомих і їхніх знайомих ви не знайдете свою другу половинку, можна спробувати знайти її де-небудь ще.

Поїдьте у відпустку на Чорне море, а може в одну з країн Західної Європи, ну, або ще куди-небудь. Тусуйтеся в місцях, де буває багато дам, знайомтеся. Так от і знайдете свою любов, при якоїсь частці везіння і терпіння.

В останні роки інтернет-знайомства стали особливо популярними, зараз багато хто знаходить в Інтернеті приятелів, друзів за інтересами і навіть. Зареєструйтеся на серйозному сайті знайомств, куди приходять люди, щоб знайти свою половинку, а не просто заради спілкування або банальних спільних походів у кіно без всякого продовження.

Як знайти кохану?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!
Комментарии закрыты